BonjourBri

Here

Click here to edit subtitle

Pradėk jau šiandien

Sėdėjimas ir verkimas dar nieko nenuvedė į teigiamus rezultatus.Kaltindamas,koks esi negražus - niekas nesikeis.Tu turi susiimti ir siekti kardinalių pokyčių,kurie padės tau jaustis puikiai,privers tave pasitikėti savimi.Kiekvienas mes galime pasiekti,tai ko trokštam,bet visi privalome atsisakyti baimės jausmo,jis vienintelis mus stabdo.Baimė yra mūsų priešas,kovok su ja ir niekada nenusileisk.Kad ir kaip bus sunku - atmink,kad tai tavęs negali įveikti,nes viską darai dėl savęs,dėl savo laimės.

Pirmas žingsnelis

Norint jaustis gražiu turi atsikratyti nereikalingų kompleksų.Visi jų turi,bet tavęs tai nedaro laimingu.O kam laikyti savyje,tai kas tave liūdina?Atsikratyk to,kas tave verčia kompleksuoti.

Antras žingsnelis

Turi jausti pasitikėjimą savimi ir savo jėgomis.Spinduliuok pasitikėjimu iš vidaus.Niekada nesustok šypsotis.

Trečias žingsnelis

Taip pat norint tapti gražiu reikia prižiūrėti savo išvaizdą.Nepatingėk rytais sočiai pavalgyti.Rytinis dušas dar niekam nepakenkė.Susišukuok plaukus,išsiplauk dantis,pasitepk rankas kremu.Niekada neik į viešumą su purvinais ar glamžytais rūbais.Sportuok.

Ketvirtas žingsnelis

Turbūt vienas iš svarbiausių dalykų yra tavo intelektas.Nenustok domėtis aktualiausiomis naujienomis,plėsk savo akiratį.


Populiariausi serialai tavo laisvalaikiui


1. Gossip Girl

2. The O.C

3. Shameles

4. Breaking bad

5. American Horror Story

6.The vampire diaries

7.Friends

8.Awkward

9.Glee

                                                                              10.How I met your mother


Skani vakarienė

Nori padaryti skanią vakarienę,bet trūksta idėjų?Tad skaityk įdėmiai!

Šį patiekalą vadinu "sočiosios vištienos salotos"

Mums prireiks : vištienos krūtinėlės,išlukštentų saulėgrąžų,aisbrego salotos ir pomidorų.

Pirmiausiai - pakepiname vištienos krūtinėlę prieš tai mažom juostelėm supjaustę.Ir laukiame,kol ji skaniai paruduos ir pasidarys kietoka. 

Susmulkinam pomidorą ir aisbergo salotą.Pakepiname saulėgrąžas,kol jos paruduoja.Pakepintą vištieną supjaustome smulkiai ir metame į indą kur yra pomidorai ir salota.Tada suberiame saulėgrąžas.Viską vainikuoja nedidelis kiekis aliejaus ir citrinos sultys.

Dovana vaikinui
Padaryk jam medinį pakabuką su kryželiu ant kaklo (kaip rožančių)

Padaryk jam daug mielų niekučių ir viena pagrindinę dovaną.Sudėk viską į vokus ant jų surašyk tikslų valandų laiką,kada jis turėtų atidaryti kiekvieną dovanėlę.

Parašyk 100 dalykų,koks jis yra.

Iškepk jo mėgstamą pyragą ar pagamink mėgstamą patiekalą.

Padaryk (užsakyk) puodelį ar marškinėlius  su jūsų nuotrauka.